Çiftlik evi dekorasyon temizle

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Girl Games - Vasco Games
Çiftlik evi dekorasyon temizle oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınızın eğlenceli bir çiftlikte temizlik yaparak hayatının en eğlenceli temizlik deneyimini yaşamasını sağlayabilirsiniz. Çocuk

Çiftlik evi dekorasyon temizle oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınızın eğlenceli bir çiftlikte temizlik yaparak hayatının en eğlenceli temizlik deneyimini yaşamasını sağlayabilirsiniz. Çocuklarınız bu oyun sayesinde çok eğlenecekler.

Çiftlik evi dekorasyon temizle oyunu son derece kolay kontrol edilebilen bir menü kullanılarak tasarlanmış olması ile çocuklarınıza kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Bu özellik sayesinde her yaş grubundan olan çocuklarınız bu eğlenceli oyunu kesinlikle hiç bir şekilde zorlanmadan oynayacaklar.

Çocuklarınız oyunda oldukça bakımsız kalmış bir çiftliği temizleyecekler. Bu çiftliğin sevimli sakinleri hayvan dostlarımız çiftliği darma dağın yapmışlar. Çocuklarınızın görevi çiftliği temizlemektir. İlk önce çöpleri toplayacak ve etrafa saçılmış olan eşyaları yerlerine yerleştirmek olacak. Sonra da etrafı süpürerek tertemiz yapacaklar. Temizledikleri ve düzenledikleri çiftliğin resmini çekerek Facebook' ta paylaşacak ve arkadaşlarının da görmesini sağlayacaklar. Bu eğlenceli temizlik oyununu Android tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Çiftlik evi dekorasyon temizle indir